Дата: 04.03.2019 13:28

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Управління соціального захисту населення Бородянської районної державної адміністрації проводить обмін посвідчень  громадянам постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи:

1-А категорії з числа учасників ліквідації

аварії на Чорнобильській АЕС

В зв’язку з обмеженою кількістю бланків обмін буде проводитись в порядку черговості відповідно до  дати  видачі посвідчень 1 черга  (1992-1999р);

Заява подається особисто.

Необхідний пакет документів:

1. Копія паспорта (оригінал мати при собі);
  2. Копія Трудової книжки  + оригінал мати при собі  або копія завірена нотаріально);
  3. Копія військового квитка  всі сторінки оригінал мати при собі ;
  4. Фото 3х4 – 2шт (матові);
  5. Оригінал посвідчення 1категорії із вкладкою.

1-Б категорії з числа потерпілих внаслідок

Чорнобильської катастрофи

Заява подається особисто.  Орієнтовний пакет документів для обміну посвідчення для потерпілих з числа 2Б, 3Б, 4В-П категорії.

1.Копія паспорта (оригінал мати при собі);

2.Копія Трудової книжки + оригінал мати при собі  або копія  завірена нотаріально) або довідка з школи про період навчання + атестат про освіту.

3.Копія військового квитка  (всі сторінки оригінал мати при собі) ;

4.Довідка про проживання в зоні посиленого радіоекологічного контрою (згідно будинкової книги чи по квартирної картки)

5.фото 3х4 – 2шт (матові );

6.Оригінал посвідчення 1категорії із вкладкою.

В зв’язку з обмеженою кількістю бланків обмін буде проводитись в порядку черговості відповідно до  дати  видачі посвідчень.

1 черга дата видачі 1992-1995роки

Звертатися до Управління соціального захисту Бородянської районної державної адміністрації  смт Бородянка , вул Центральна 230 каб 13 телефон для довідок 04577 53221.

Прийомні  дні

Вівторок              з 9.00-13.00;  14.00 -16.00

1 і 3 Середа місяця     з 9.00-13.00;  14.00 -16.00

Четвер                  з 9.00-13.00;  14.00 -16.00

Обмін проводиться відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11.07.2018 №551(із змінами внесеними постановою Кабінету Міністрів України від 27.12.2018 №1172 «Деякі питання видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи,та іншим категоріям громадян» затверджено новий порядок видачі посвідчень особам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та іншим категоріям громадян.

Начальник управління

соціального захисту населення                                              О. Боженко

Бородянської районної

Р.Оникієнко

1-А категорії з числа учасників ліквідації

аварії на Чорнобильській АЕС

Заява подається особисто.

Необхідний пакет документів:

1. Копія паспорта (оригінал мати при собі);
  3. Копія військового квитка  всі сторінки оригінал мати при собі ;
  4. Фото 3х4 – 2шт (матові);
  5. Оригінал посвідчення 1категорії із вкладкою.

1-Б категорії з числа потерпілих внаслідок

Чорнобильської катастрофи

1.Копія паспорта (оригінал мати при собі);

3.Копія військового квитка  (всі сторінки оригінал мати при собі) ;

5.фото 3х4 – 2шт (матові );

6.Оригінал посвідчення 1категорії із вкладкою.

1 черга дата видачі 1992-1995роки

Прийомні  дні