5 пам’яток, актуальних для весняної пори року: «Весняні небезпеки», «Як полегшити симптоми алергії», «Поради лікаря», «Небезпечні весняні вітаміни!», «Весняна алергія. Причини та симптоми».

Дата: 12.03.2019 09:03

З метою безпеки життєдіяльності серед населення Київщини, обласний методичний кабінет Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Київської області надсилає для ознайомлення  5 пам’яток, актуальних для весняної пори року, а саме: «Весняні небезпеки», «Як полегшити симптоми алергії», «Поради лікаря», «Небезпечні весняні вітаміни!», «Весняна алергія. Причини та симптоми».