Бородянський район: виявлено та вилучено снаряд поблизу смт Пісківка

Дата: 11.05.2019 09:29

10 травня 2019 року о 11 год 00 хв на пункт зв’язку 31-ДПРЧ смт. Бородянка надійшло повідомлення від громадян про знаходження снаряду у лісовому масиві поблизу автодороги Київ-Ковель-Ягодин (на Люблін), М-07(ліворуч) біля смт. Пісківка, Бородянського району, Київської області.

Для обстеження місцевості на місце події було здійснено виїзд оперативного чергового від Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області та працівників Бородянського ВП Ірпінського ВП ГУ Нацполіції у Київській області.

Рятувальники провівши ідентифікацію, встановили, що даним вибухо-небезпечним предметом виявилась мінометна міна часів Другої світової війни.

Після чого подано заявку на виклик піротехнічної служби ДСНС України для зачищення місцевості та знищення виявлених вибухонебезпечних предметів.

О 13 год 45 хв на місце події прибула група піротехнічних робіт Мобільного рятувального центру ДСНС України та вилучила ВНП.

У зв’язку із збільшенням кількості знаходжень ВНП у період весняно-літнього періоду та попередження  виникнення загрози травмування та інших небезпечних подій, інспекторський склад Бородянського РВ ГУ ДСНС України у Київській області вкотре звертається до усіх громадян бути особливо обережними та суворо дотримуватись правил безпеки та алгоритму дій при виявленні вибухонебезпечних та схожих на них предметів та негайно телефонувати на 101.

Іван МАРИЦЬ

Головний інспектор Бородянського РВ