Бородянський район: рятувальники покращують матеріально-технічний стан 59-ДПРП смт Пісківка

Дата: 27.05.2019 09:31

З метою постійної готовності до виконання робіт за призначенням та покращання матеріально-технічної бази, 24 травня 2019 року особовим складом 59-Державного пожежно-рятувального поста смт Пісківка 8-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області проводяться ремонтні та зварювальні роботи по заміні зовнішніх воріт фасаду будівлі частини, що покращить як зручність у експлуатації, та послужить водночас енергоефективності при низьких температурах.

Заміна на нові полегшені ворота послужить швидшому виїзду пожежно-рятувальних автомобілів та особового складу за сигналом «Тривога», адже кожна секунда – це чиєсь врятоване життя та невідкладна допомога тим хто її потребує.

Іван МАРИЦЬ

Головний інспектор Бородянського РВ