Про службову діяльність

Дата: 07.06.2019 12:42

На сьогоднішній день підрозділами поліції охорони Київщини, охороняється близько 21 тисячі об’єктів різної форми власності, з яких понад 15 тисяч квартир (будинків) та біля 6 тисяч об’єктів розташованих на території Київщини.

Загалом, на території регіону охорону об’єктів та квартир здійснюють 34 наряди реагування поліції охорони у цілодобовому режимі. Крім реагування на повідомлення про спрацювання сигналізації з об’єктів, що перебувають під охороною, вони прибувають і на повідомлення, що надходять по спецлінії «102» та надають практичну допомогу іншим підрозділам Національної поліції України, з якими діють в єдиній дислокації.

Так з початку 2019 року працівниками поліції охорони в Київській області було припинено 692 кримінальних правопорушень, з них попереджено скоєння 250 крадіжок з приміщень з особистим майном громадян.

З метою забезпечення охорони громадського порядку в районах дислокації, попередження крадіжок усіх форм власності, злочинних проявів та участі у їх попередженні, нарядами реагування поліції охорони Київської області, з початку року здійснено 35 097 виїздів, з них:

• 13 034 виїзди на спрацювання засобів охоронно-пожежної сигналізації з охоронюваних приміщень з майном фізичних осіб та об’єктів господарювання, що охороняються УПО при цьому затримано 5 осіб;
  • 1214 виїзд на спрацювання систем термінового виклику поліції (тривожні кнопки), при цьому затримано 25 осіб;
  • 3359 виїздів на повідомлення по спецлінії «102», при цьому затримано 51 особу.Фото без опису