Бородянський район: рятувальники провели рейди у місцях відпочинку на воді

Дата: 25.06.2019 09:47

З метою виконання вимог Правил охорони життя людей на водних об'єктах України, затверджених Наказом МВС України від 10 квітня 2017 року за  № 301, 21 червня 2019 року працівника 59-ДПРП смт Пісківка проведено профілактичні рейди по місцях відпочинку громадян на водних об’єктах, розташованих на території Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади. Рятувальники роз’яснили відпочиваючим про основну небезпеку на водних об’єктах та як правильно надавати допомогу потопаючим.

Під час спілкування з громадянами представники ДСНС розповсюдили пам’ятки з правилами перебування на воді, а також розмістили наочну агітацію на видних місцях на березі штучних та природніх водойм.

За результатами проведеної роботи відбулась зустріч з головою Пісківської селищної ОТГ Анатолієм Рудніченком, на якій обговорено дане питання та щодо організації проведення роботи із недопущення травмування та загибелі громадян на воді.

Іван МАРИЦЬ

Головний інспектор Бородянського РВ