День пам'яті захисників України

Дата: 29.08.2019 14:20

Фото без описуСьогодні, 29.08.2019, День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Саме на ці серпневі дні 2014 року припав пік Іловайської трагедії, коли в результаті протистояння російським військам, українські збройні підрозділи потрапили у вороже оточення.

Як відомо, бої за важливий стратегічний об’єкт Донбасу – місто Іловайськ, тривали з середини серпня. Українським військовим майже вдалося звільнити місто, але тут втрутилася російська армія. У плани Москви не входило здавати важливий стратегічний пункт, тому вона кинула проти українців свої регулярні війська.

Унаслідок вторгнення регулярних підрозділів Збройних сил РФ та їх маршу в напрямку міста Іловайськ батальйони МВС України «Дніпро-1», «Миротворець», «Світязь», «Херсон», «Івано-Франківськ», Нацгвардії «Донбас» і сили сектору «Б» потрапили в оточення. 28 серпня становище наших військових стало критичним…

У рамках Дня Пам’яті захисників України в Пісківській селищній ОТГ вшанували героїв, захисників України, які загинули на Сході нашої держави: Босий Олександр, Тищенко Олександр, Фоменко Володимир, Лінкевич Ростислав, Сівко Олександр, Вахнюк Олександр та виділили їхнім сім’ям матеріальну допомогу.

Наші волонтери Тетяна Фучило та Тетяна Петренко разом з Пісківською вартою відвідали могили загиблих.