Конкурс на право оренди приміщення

Дата: 17.09.2019 13:59

Пісківська селищної ОТГ оголошує про проведення конкурсу на право оренди об'єкту нерухомого майна, що належить до комунальної власності Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади.

Нежитлове приміщення загальною площею 230 кв.м, що розташоване в господарському корпусі КНП «Пісківського ЦПМСД» Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади за адресою: смт. Пісківка., вул.. Шкільна 27, балансоутримувач - Комунальне некомерційне підприємство «Пісківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади.

Термін прийняття заяв та конкурсних пропозицій на участь у конкурсі до 17 жовтня 2019 року (включно) до 17.00.

За додатковою інформацією звертатися по тел.: (04578) 33-0-53.