«Дерево роду»

Дата: 19.09.2019 10:17

15 вересня 2019 року відбувся ІІІ-й районний етнофестиваль «Дерево роду», де гідно представили Пісківську об’єднану територіальну громаду Пісківський та Мигалківський будинки культури.

Вразила своєю творчістю та майстерністю Валентина Євстаф’єва, методист Пісківського БК. Старовинні обрядові дійства показали аматорський вокальний етнографічний колектив «Берегиня» під керівництвом Миколи Шевченко за участю дитячого драматичного гуртка «Снігоцвіт», а також вокальний аматорський колектив «Забава» керівник Сергій Клокун. Неперевершено продемонструвала «Бабусину хустину» та свої довгі коси в конкурсі «Найдовша коса» директор Пісківського БК Наталя Юрченко! Не пройшов і осторонь Пісківської громади конкурс «Краща  дівка на селі», якою стала ніжна, красива,чарівна Наталя Юрченко. Гостинно запрошували до себе щирі та гарні господині Тетяна Шевченко директор Мигалківського БК та Іраїда Шепелюк завідуюча Пісківською бібліотекою – філія №1.

Пишаймося талантами нашої Пісківської громади!