Зі святом вас, працівники культури!

Дата: 12.11.2019 16:00

9 листопада наші культпрацівники відзначали своє професійне свято - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва! Виконавчий комітет ради на чолі з головою Пісківської селищної ОТГ Анатолієм Рудніченко не залишились осторонь і привітали кращих з кращих, а також вручили подяки за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий вагомий внесок у розвиток української культури, збереження національних традицій та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва!