Пісківська ОТГ за розвиток світової демократії!

Дата: 12.11.2019 08:40

Децентралізація стала ключовим напрямком для розвитку демократії не тільки в Україні та Європі, а й в усьому світі. Постало багато викликів, наприклад, майбутнє засобів масової інформації, регулювання та демонополізація електронних засобів інформування, розвиток місцевих демократій, децентралізовані форми управління, «надзвичайні форми» демократичного конституціоналізму і багато інших.

З метою об’єднання зусиль міжнародної громади у вирішенні таких викликів Європейський Союз скликав Світовий Форум за демократію. На форум були запрошені представники провідних інформаційних каналів світу, аналітичні інституції,  представники місцевих громад та громадських об’єднань.

Від України були запрошені учасники Асоціації міст України від Волинської, Житомирської та Київської області, а саме, Пісківська ОТГ. Делегати взяли участь в роботі лабораторних груп, в спеціалізованих та загальних дискусіях. Також, було встановлено робочі контакти Пісківської ОТГ з відповідальними представниками Секретаріату Ради Європи, з делегатами від провідних ОТГ Грузії.