Проведено виїзний прийом громадян

Дата: 21.11.2019 10:46

Відповідно до Угоди про спільну діяльність між Пісківською ОТГ та Бородянською районною філією КОЦЗ та згідно графіка відвідування 19 листопада 2019 року директором Бородянської районної філії Київського обласного центру зайнятості Сергієм Колосовським та провідними фахівціями з питань зайнятості відділу надання  соціальних послуг Наталією Ус, Іриною Дмитрик проведено виїзний прийом громадян в Пісківській селищній об`єднаній територіальній громаді.

Метою заходу було інформування незайнятого населення щодо послуг служби зайнятості, надання інформації стосовно законодавства, актуальних вакансій, можливостей служби зайнятості з питань працевлаштування та інформування щодо участі в тимчасових роботах щодо  по перепису населення в грудні 2019 року.

Незайняте населення під час виїзного прийому було запрошено відвідати Бородянську районну філію Київського обласного центру зайнятості для більш детального консультування та пошуку і підбору підходящої роботи.

2 особам запропоновано тимчасову роботу щодо перепису населення.