Благодійний ярмарок в Пісківському ліцеї

Дата: 21.11.2019 11:15

На підставі інформації наданої адміністрацією Пісківського ліцею повідомляємо про проведений захід.

Осінь багата на врожаї та свята. Традиційно, восени в Пісківському ліцеї проводять благодійний ярмарок. Такий захід згуртовує всю шкільну родину: учнів, вчителів, батьків. Школа в цей день нагадує вулик. Тут продають желе та пиріжечки, піцу та картопляники, найрізноманітніші тістечка та, звичайно ж, торти - смаколики на будь-який смак.

Активними продавцями були учні середніх та старших класів. І якщо експозиції від початкової школи представляли батьки, то старші діти брали ініциативу в свої руки, продаючи та рекламуючи свій смачний товар.

За ініціативою парламенту зібрані кошти підуть на встановлення кондиціонеру в актовій залі.

Адміністрація ліцею висловлює щиру подяку батькам за активну участь у ярмарку. Окремо хочеться подякувати представникам селищної ради, відділу освіти, депутатського корпусу та активної громадськості, які підтримали наш захід.

Для нас важливо знати, що ви завжди підтримаєте нас.