Пробний перепис населення

Дата: 28.11.2019 09:07

Шановні мешканці Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади!

З 1 по 26 грудня 2019 року у Пісківській селищній територіальній громаді відбудеться Пробний перепис населення (ППН)

Завдання ППН  – підготовка до Всеукраїнського перепису населення 2020 року. Під час ППН здійснюють апробацію програми, переписного інструментарію та застосування інноваційних технологій, а також визначають методи та основні організаційних заходи.

Допоможіть країні підготуватися до Всеукраїнського перепису –

візьміть участь у ППН:

АБО з 1 по 10 грудня - самостійно заповніть анкету на спеціальному порталі в мережі інтернет www.testcens.ukrstat.gov.ua (необхідно мати електронний підпис)

АБО з 14 по 23 - надайте усну відповідь на запитання анкети переписувачу, який завітає до вас додому з планшетом (переписувач має показати посвідчення і паспорт).

Дякуємо за особистий час і активну громадянську позицію.