Світлу бути

Дата: 21.12.2019 09:32

Вуличне освітлення є одним із головних елементів благоустрою населених пунктів. Забезпечення постійного функціонування зовнішнього освітлення сприяє створенню умов для повноцінного і безпечного життя та відпочинку громадян, зниження рівня аварійності на дорогах та попередження правопорушень.

Багато років мешканці вул. Філіпова (масив Водокачка) чекали, що і на їх вулиці з’явиться світло. Пісківська селищна ОТГ провела роботи по встановленню вуличного освітлення.

Висловлюємо подяку ФОП Жукову С.Й., депутату Ярушевському І.П. та кожному хто долучився до реалізації даного проекту.