Проведено Інтерактивний профорієнтаційний урок

Дата: 26.12.2019 13:51

24 грудня 2019  року в КП ВКР Пісківської селищної об'єднаної територіальної громади "Пісківський  ліцей" провідним фахівцем Бородянської районної  філії Київського обласного центру зайнятості, Іриною Дмитрик проведено Інтерактивний профорієнтаційний урок №4  «Життєва компетенція» для  учнів 9-А класу  та учнів  у 9-Б класу.

Метою  проведення  уроку  є   формування в учнів поняття «життєва компетенція», сприяння свідомого прийняття життєвих очікувань, набуття навичок орієнтування в нестандартних життєвих ситуаціях.

Важливим  для учнів є вміння порівнювати  та правильно  оцінювати  особисті  якості з вимогами, які  предявляються  до професії та спеціальності.

Присутні на  заході 30 учасників з них  учні 9-А  класу 16 осіб та учні 9-Б  класу 14 осіб.