Рятувальники ліквідували пожежу у лазні

Дата: 03.01.2020 09:35

Фото без описуБородянський район: рятувальники ліквідували пожежу у лазні.

02 січня 2019 року о 00 год. 09 хвилин на пункт зв’язку 31-ДПРЧ смт. Бородянка, надійшло повідомлення про пожежу в приватній лазні, за адресою: Київська область, Бородянський район, смт Пісківка, вул. Гоголя, 30.

О 00 год. 17 хв. на місце пожежі прибули чергові караули 58-ДПРП смт Пісківка та о 00 год. 42 хв. 31-ДПРЧ смт Бородянка.

По приїзду за результатами розвідки рятувальниками встановлено, що відбулось загоряння у лазні  розміром   4 х 6 м.кв, стіни та перекриття дерев’яні, покрівля шиферна  по дерев’яній обрешітці , опалення пічне, освітлення електричне.

Пожежу локалізовано о 00 год. 48 хв. за допомогою двох стволів РСК-50 та ліквідовано процес горіння о 01 год 10 хв.

На гасіння пожежі залучено 2 одиниці пожежно-рятувальної техніки, а саме: дві автоцистерни АЦ-40(43253)247.02 та АЦ-4-60(530927)-515М. Загальна кількість особового складу який здійснював гасіння - 10 чоловік.

Внаслідок пожежі вогнем знищено покрівлю та перекриття лазні по всій площі, пошкоджено оздоблення стін, речі та майно, що знаходились в середині.

Збитки завдані пожежею та причина виникнення на даний момент встановлюються.

Потерпілих та загиблих не виявлено.

У зв’язку із почастішанням пожеж як у житловому секторі громадян, рятувальники звертаються до громадян дотримуватись правил пожежної безпеки, особливо при експлуатації опалювальних пристроїв, печей та електромереж.

(фото додаються)

Іван МАРИЦЬ