Інформація Щодо постановки на квартирний облік при виконкомі Пісківської селищної ради

Дата: 04.03.2020 21:48

Щодо постановки на квартирний облік при виконкомі Пісківської селищної ради

На виконання Закону України «Про житловий фонд соціального призначення» при виконкомі Пісківської селищної ради запроваджено соціальний квартирний облік. Для постановки в квартирну чергу для отримання соціального житла до виконкому потрібно надати наступні документи:

• заяву відповідного зразка;
  • довідку про місце проживання та склад сім'ї;
  • копії документів, що посвідчують особу громадянина та членів його сім'ї;
  • копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера громадянинові та членам його сім'ї;
  • копії документів, що підтверджують право громадянина та членів його сім'ї на надання пільг під час взяття на облік;
  • довідки про доходи громадянина та членів його сім'ї за попередній рік;
  • відомості про вартість майна, що перебувало та перебуває у власності громадянина та членів його сім'ї на момент взяття на соціальний квартирний облік.

Селищному  голові  смт. Пісківська

(прізвище, ім’я та по батькові повністю)

адреса____________________________

З А Я В А

В зв’язку з _____________________________________________________________________

(відсутністю житла, відсутністю мінімального розміру житлової площі, необхідністю проживання в ізольованому

_____________________________________________________________________________________

житловому приміщенні та з тим, що середньомісячний сукупний дохід за попередній рік з розрахунку на одну особу в сумі менший від

величини опосередкованої вартості найму житла в даному населеному пункті та прожиткового мінімуму, встановленого законодавством

(першочергового, позачергового надання житла вказати підставу (пільгу) для включення до списку)

Про себе повідомляю, що я працюю _______________________________________________

(назва підприємства, установи,

______________________________________________ з “___”___________ ________ року

організації)

на посаді ____________________________________________________________________________

Разом зі мною стають на облік члени сім’ї:

Прізвище, ім’я,

по батькові

(повністю)

Рік народження

Родинні відносини

Місце роботи, посада

До заяви додаються документи:

1. Довідка про місце проживання та склад сім'ї;

2. Копії документів, що посвідчують особу громадянина та членів його сім'ї;

3. Копії довідок про присвоєння ідентифікаційного номера громадянинові та членам його сім'ї;

4. Копії документів, що підтверджують право громадянина та членів його сім'ї на надання пільг під час взяття на облік;

5. Довідки про доходи громадянина та членів його сім'ї за попередній рік;

6. Відомості про вартість майна, що перебуває у власності громадянина та членів його сім'ї на момент взяття на соціальний квартирний облік. До відомостей додаються громадянином довідки, що підтверджують наявність або відсутність майна, зокрема з бюро технічної інвентаризації, підрозділу центру Державного земельного кадастру, державної податкової інспекції, Державтоінспекції.

У необхідних випадках до заяви додаються також медичний висновок, довідка про невідповідність жилого приміщення встановленим санітарним і технічним вимогам, копія договору піднайму жилого приміщення в будинку державного або громадського житлового фонду чи договору найму жилого приміщення в будинку житлово-будівельного кооперативу або будинку(частини будинку), квартирі, що належить громадянину на праві приватної власності, документ про право власності на житло, технічний паспорт квартири (будинку)

Згоден на поширення інформації, зазначеної в даній заяві (додатках до неї) та оприлюднення рішення виконавчого комітету Пісківської селищної ради (Закон України «Про доступ до публічної інформації»).

Підписи повнолітніх: _____________________________

Особистий підпис: ___________ _______________                               “____” __________ 20__ р.