Пісківський ЦПМСД отримав сучасне медичне обладнання та автомобіль для сімейного лікаря

Дата: 25.05.2020 18:19

Пісківська громада висловлює щиру подяку Благодійному фонду Ігоря Кононенка, який протягом довгих років сприяє розвитку громади і турбується про її підростаюче покоління та Благодійній організації "МІЖНАРОДНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ ФОНД "МАНУС ДЕІ" під керівництвом Доценка Андрія за своєчасну благодійну допомогу в отриманні сучасного медичного обладнання, у т.ч. біоаналізатора крові з центрофугою, який дозволить отримувати біохімічний аналіз крові для вчасного визначення діагнозу захворювання, що в свою чергу суттєво підвищить якість надання медичних послуг.

В результаті зустрічі була досягнута домовленість про подальшу співпрацю з меценатами щодо закуплі обладнання у новозбудовану амбулаторію №2 в смт. Пісківка, вул. Шевченка, 3.

На зустріч завітали: депутат Київської обласної ради Галина Єрко, депутати районної та місцевої рад, освітяни, представники виконавчого комітету на чолі з головою Анатолієм Рудніченком.

Крім того сьогодні було придбано автомобіль для сімейного лікаря амбулаторії №2 в смт Пісківка, вул. Шевченка, 3, і передано в користування центру.