Дата: 12.06.2020 11:14

Шановні громадяни!

Бородянська районна філія Київського обласного центру зайнятості на період карантину працює дистанційно та надає послуги з реєстрації громадян, які втратили роботу та знаходяться в її пошуку. Громадяни мають право на отримання соціальної допомоги по безробіттю відповідно до чинного законодавства.

З метою вирішення питання реєстрації в Державній службі зайнятості Ви можете звернутися до нас за телефоном 04577 5 12 92 або електронною поштою borodianka@koblcz.gov.ua та через інтернет сайт www.dcz.gov.ua.

Крім цього бланки заяв знаходяться у фахівців селищної (сільської) ради в інформаційних куточках.

Для роботодавців  консультації та довідки  щодо соціальної  допомоги по частковому безробіттю, можна отримати телефоном 04577 5 15 55 та на сайті ДСЗ.

З повагою,

адміністрація Бородянської районної філії КОЦЗ