З Днем Конституції України!

Дата: 26.06.2020 11:13

Шановні земляки !

Прийміть мої щирі вітання з нагоди державного свята Дня Конституції України!

Двадцять чотири роки тому відбулася значна історична подія: була прийнята Конституція Незалежної України.

Відтоді та до сьогодення 28 червня вписане у календар червоними літерами, адже – це день народження Основного Закону держави.

Від себе особисто та від усіх членів Виконкому Пісківської селищної  ОТГ вітаю Вас зі святом.

Нехай серця завжди повняться гордістю та любов’ю до країни, яка нас згуртувала. Хай доля буде щасливою, а зміни на краще стануть реаліями сьогодення. Успіхів у праці та нових звершень заради реалізації принципів Основного Закону нашої держави – гуманізму та законності.

Голова Пісківської селищної ОТГ Анатолій Рудніченко.