Проведення планово-технічних перевірок газового обладнання побутових споживачів.

Дата: 06.07.2020 12:00

На виконання листа Департаменту житлово-комунального господарства та енергоефективності від 26.06.2020 №01-10/923, з метою забезпечення належної та своєчасної підготовки  опалювального  сезону 2020/2021 року територіальними службами АТ «Київоблгаз»,  у період з 30 червня по 31 серпня поточного року заплановано проведення  планово-технічних перевірок газового обладнання  побутових споживачів.