СВЯТО ОСТАННЬОГО ДЗВОНИКА

Дата: 29.05.2017 16:12

Для 43-ох випускників загальноосвітніх закладів Пісківської ОТГ, як і для багатьох інших дітей по всій Україні, 26 травня  шкільний дзвінок пролунав востаннє. Незважаючи на похмуру і дощову погоду, учні, батьки і вчителі зібралися на урочисті лінійки. Тетерівська школа і Мигалківське НВО провели свято на майданчиках біля шкіл, а Пісківське НВО і гімназія запросили всіх присутніх у приміщення.

Всі гості бажали випускникам легкої здачі ЗНО та вдалого вступу до омріяних вузів, а всім іншим школярам гарного відпочинку на літніх канікулах. Ми приєднуємось до цих привітань, та хочемо подякувати вчителям за їх нелегку працю, та батькам за розуміння та підтримку. Бажаємо всім добра, злагоди та миру на Україні!