Громадське обговорення

Дата: 13.10.2020 11:41

Пісківська селищна об’єднана територіальна громада повідомляє про початок громадського обговорення «Внесення змін до генерального плану села Мигалки на території Пісківської селищної ОТГ».

Тривалість громадського обговорення 30 днів з моменту офіційного опублікування оголошення.

Відповідальна особа: начальник земельного відділу Свириденко Петро Іванович, роб. тел. +38(04577) 33053. Щоденно, з 8:00 до 17:00, крім вихідних та святкових днів.

07820, Київська обл., селище міського типу Пісківка, вулиця Дачна, будинок 66.

ел. пошта  piskivka@ukr.net

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (СЕО)

Основні положення

Схема 1