Вітаємо з Міжнародним Днем Волонтера!

Дата: 05.12.2020 13:45

Шановні друзі!
5 грудня у світі відзначається Міжнародний день волонтера

З цієї нагоди щиро вітаємо усіх, хто своєю добровільною, самовідданою працею щодня робить країну сильнішою.

Волонтери – це люди з добрими і чуйними серцями, які не проходять повз чужу біду та роблять свій внесок у захист України. Особливо важлива волонтерська діяльність в умовах, коли на нашу землю прийшла війна.

Висловлюю слова подяки  за Вашу людяність, безкорисливу працю, кожне врятоване життя, кожну хвилину часу, яку ви присвячуєте іншим. Нині, завдяки Вашій підтримці,  воює не тільки зброя - воює український дух, який неможливо здолати!

Нехай Ваша доброта повернеться до Вас сторицею. Бажаю оптимізму, здоров’я, невичерпної енергії та миру! Низький уклін  усім небайдужим людям, завдяки яким наш народ переможе!

З повагою, Володимир Луцков