Відбулася зустріч голови з учасниками бойових дій

Дата: 13.12.2020 16:55

Фото без опису Вчора 12 грудня дружня родина ветеранів АТО зібралась в місцевому будинку культури для зустрічі з головою громади Володимиром Луцковим.

Очільник селища висловив шану героям-учасникам бойових дій та їх родинам. Було обговорено ряд болючих питань, що турбували захисників, в тому числі, щодо можливості отримання земельних ділянок і матеріальної допомоги ветеранам і миротворцям, компенсації пільгового проїзду.

В ході зустрічі вирішили утворити Спілку«Учасники бойових дій». Головою одноголосно обрали Петренко Тетяну, до складу Ради об’єднання ввійдуть Зарицький О.Л., Фучило Т.В, Грушецький А.А, Ротар І.В., Кравченко Сергій.

Бесіда пройшла конструктивно і на дружній ноті. Користуючись нагодою, дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за мужність та наше мирне життя. Пишаємось вами і завжди готові підтримати.