В парку «Молодіжний» запалили ялинку

Дата: 18.12.2020 20:15

Фото без описуСьогодні, напередодні Дня Святого Миколая, жителі Пісківки по-справжньому відчули дух новорічних свят. Та що там жителі, навіть дерев’яна фігурка ведмедя в парку «Молодіжний» вбралась у святкове.

Стильні хенд-мейд цукерки та сніжинки на гілочках зеленої красуні, оригінальні фотозони, розписаний бичок — символ 2021 року та ще з десяток унікальних декоративних елементів, кожен з яких заслуговує окремої замітки на сайті громади… Все це з любов’ю виготовлено і зрання зорганізовано чудовою Анею Пухальською та талановитими майстринями Пісківського СБК на чолі з Євстраф’євою Валентиною.

Ялинка сяє, на сцену приємно глянути, а головне — в селище ось-ось завітає Святий Дідусь перед яким буде не соромно.

Щиро вдячні всім, хто підтримав ідею керівника громади причепурити цьогорічний зимовий парк. Особлива подяка Тетерівському Лісгоспу за подаровану ялиночку. До речі, в якості Головної Ялинки Селища було обрано ту, що росла на ділянці під очищення (на лінії електропередачі, біля газопроводу, вздовж автомагістралі), то ж захисники природи можуть бути спокійні.

Зичимо всім доброго здоров’я та вітаємо з прийдешніми Новорічними святами! Цього року через карантинні обмеження святкових заходів не планується, але нехай це не вплине на ваш новорічний настрій. Бережіть себе і близьких.