Оголошується конкурс!!!

Дата: 26.01.2021 11:48

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розпорядження селищного голови від 01 грудня 2020 року №81 – ОД оголошується конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності Органу місцевого самоврядування виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ.

Основні вимоги до кандидата:

•  вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста;

•  вільне володіння українською мовою;

• знання Конституції України; Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Закону України “Про державну службу”; Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні»;

• стаж роботи за фахом на державній службі або службі в органах місцевого самоврядування не менше 1 року, або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років;

• вміння використовувати комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (Word, Excel);

• вміння працювати в команді, ефективна координація з іншими, надавати зворотній зв’язок.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії заяву та документи, зазначені в оголошені про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади (копія паспорту та ідентифікаційного коду, декларація, фото 4x6, документи про освіту).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати в Пісківській селищній раді (у керуючого справами виконавчого комітету) за адресою: вул. Дачна, 66, смт Пісківка, Бородянського району, Київської області.

Розпорядження №11-ОД від 26.01.2021 року