ІНФОРМАЦІЯ ПРО ПОШИРЕННЯ COVID-19 У БОРОДЯНСЬКОМУ РАЙОНІ СТАНОМ НА 15 БЕРЕЗНЯ 2021 РОКУ

Дата: 15.03.2021 15:45

Всього з початку епідемії за даними КНП «Пісківський центр первинної медико-санітарної допомоги» в районі на 10.00 офіційно підтверджено 674, випадків захворювання на коронавірус. В тому числі – 48 дітей, 5 медпрацівників.

За добу підтверджено  0   нових випадків коронавірусної хвороби (COVID-19),  у тому числі  0  дітей віком від 1 до 17 років

На сьогодні 3 (Пісківка – 3,)  хворих госпіталізовані  і перебувають на стаціонарному лікуванні та 62 (смт. Пісківка –51, Мигалки -11) осіб знаходиться на амбулаторному лікуванні (під медичним спостереженням).

За весь період епідемії із загальної кількості підтверджених випадків COVID-19 в Пісківській ОТГ одужало всього 604  осіб, з них 47 дітей віком до 18 років. За звітну добу одужало 0  осіб  з них  дітей: одужало –  0. За період епідемії на території Пісківської ОТГ померло 5 ( 1- Мигалки, 4- Пісківка) хворих з підтвердженим COVID-19. За останню добу отримано  0 повідомлень про підозру.

Встановлено медичне спостереження за 24  контактними особами. Проведено  ПЛР – тестів - 0

Всього  на 15 .03.2021:  хворіє –65 чоловік (із них 1 дитина - Пісківка)

Бережіть себе та дотримуйтесь необхідних заходів безпеки!