Увага ! На території громади запроваджено карантинні обмеження!!!

Дата: 19.03.2021 21:30

На території Київської області з 21 березня 2021 року вводяться додаткові карантинні обмеження. Таке рішення, сьогодні, 19 березня, прийняла обласна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій через стрімке збільшення кількості захворювання на коронавірус. Про це під час онлайн брифінгу повідомив голова Київської облдержадміністрації Василь Володін.

У нашій громаді теж ситуація з захворюваністю критична, лише за минулу добу було підтверджено лабараторно 22 випадки захворювання. То ж сьогодні також відбулося термінове засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови Віктора Барчана.

Під час засідання комісія ТЕБ та НС прийняла рішення, яке передбачає наступні обмеження:

• Заборона перевезення пасажирів на автобусних маршрутах, в трамваях та  тролейбусах в кількості понад 50 відсотків місць для сидіння
  • Проведення релігійних богослужінь дозволено за умови забезпечення площі приміщення не менше 10 квадратних метрів на одну особу;
  • Заборонено приймання відвідувачів барами, ресторанами, кафе тощо, крім адресної доставки та замовлень на винос;
  • Заборонено роботу торговельно-розважальних та дитячо-розважальних центрів;
  • Дозволено роботу магазинів продовольчої групи, аптек, зоомагазинів, магазинів побутової хімії та торгівлі квітами;
  • Реалізація непродовольчої групи товарів може відбуватись лише із здійсненням адресної доставки та замовлень на винос;
  • Заборонено роботу закладів культури і проведення культурних масових заходів, басейнів, спортивних заходів.  Окрім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів. Вони можуть проводитися без глядачів та за умови дотримання учасниками санітарних і протиепідемічних заходів
  • Заборонено діяльність непродовольчих ринків/ павільйонів та ярмарків;
  • учні всіх закладів освіти області, окрім садочків, спеціальних закладів освіти та учнів 1 – 4 класів після канікул навчатимуться дистанційно.

Быльш детально ознайомитись з заборонами  та обмеженнями можна  у протоколі

Протокол №2 позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Пісківської селищної об'єднаної територіальної громади

Ми продовжуємо відстежувати епідемічну ситуацію на територіїгромади. У разі покращення показників протягом тижня накладені  обмеження можуть бути скасовані. Поки ж ситуація, на жаль, критична, тому просимо всіх з розумінням поставитися до ситуації. Це вимушені заходи для збереження життя та здоров‘я мешканців Пісківської об'єднаної територіальної громади.