ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 22.03.2021 14:44

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГРОМАДИ!

У зв’язку з посиленням карантинних заходів на території усієї області і Пісківської громади, з метою запобігання стрімкому поширенню інфекції  COVID-19  та для забезпечення  епідеміологічного  благополуччя населення  та нормальної  роботи органу місцевого самоврядування

ПРОСИМО

1. По можливості, обмежити відвідування адміністративних приміщень селищної ради та її структурних підрозділів, якщо в цьому не має нагальної потреби.
  2. Відкласти не  термінові  справи до покращення ситуації з захворюванністю, це у ваших же інтересах;
  3. Попередньо замовляйти довідки і уточнюйте потрібну вам інформацію за телефонами

Соцвідділ - +38(097)920-62-06; +38(063)219-47-40 .

Відділ організації надання адміністративних послуг і реєстрації - +304577 33053

1. До приміщень селищної ради і структурних підрозділів заходити ЛИШЕ у засобах індивідуального захисту і дотримуватись соціальної дистанції при спілкуванні із співробітниками, не заходити у  робочі кабінети більше ніж по одному відвідувачу.
  2. Утриматись від відвідування приміщень селищної ради і структурних підрозділів за найменших ознак гострого респіраторного захворювання або при поганому самопочутті.

Щодня кількість хворих збільшується, вже є підтверджені випадки захворювання  на COVID-19  ПОВТОРНО у мешканців нашої громади, у більшості  хвороба протікає важче  ніж першого разу.  Ви ніколи не знаєте, як і чим закінчиться ваш похід  за черговою довідкою чи особистий прийом, адже організм по різному реагує на хворобу, якщо у вас – легка форма, то це не означає, що ви нікого не заразите.

Заради вашого і нашого спокою, залишайтеся вдома, не виходьте без потреби, використовуйте антисептики та засоби індивідуального захисту і не нехтуйте правилами особистої гігієни, за бажанням і при відсутності протипоказань, вакцинуйтеся.

Потурбуйтеся про  власне здоров’я і здоров'я оточуючих, будьте свідомими і відповідальними, залишайтеся вдома!!!!