До відома жителів Пісківської громади

Дата: 26.03.2021 11:25

Урядом встановлено нові показники вартості твердого палива та скрапленого балонного газу для надання населенню пільг та субсидій. У 2021 році вартість твердого палива  складає 2947,26 грн за 1 тону, а вартість 1 балону газу 294,73 грн.

Відповідно для пільговиків, які мають право на пільги у розмірі 75% (учасники бойових дій) грошова компенсація  на придбання твердого палива складатиме 2210,45 грн. та 221,05 грн на скраплений газ.

Для пільговиків, які мають право на пільги у розмірі 50% (учасники війни, багатодітні сім’ї та інші) грошова компенсація  на придбання твердого палива складатиме 1473,63 грн. та 147,37 грн на скраплений газ.

Компенсація на придбання твердого палива і скрапленого газу виплачується 1 раз на рік за заявою пільговика.

Субсидія на придбання твердого палива та скрапленого газу призначається за подачі заяви, декларації про доходи та майновий стан, та довідки про склад сімї.

Приймання документів на оформлення компенсації буде розпочато з 12 квітня 2021 року (у разі відміни карантинних обмежень).