Оголошується конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів у Пісківській селищній об'єднаній територіальній громаді

Дата: 29.03.2021 16:14

Оголошується конкурс з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у Пісківській селищній  ОТГ.

Організатор конкурсу: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ РАДИ ПІСКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ ОТГ, 07820, Київська обл., Бородянський р-н, смт. Пісківка, вул. Дачна 66.

Підставою для проведення конкурсу є рішення Виконавчого комітету ради Пісківської селищної ОТГ від 23 березна 2021 року «Про утворення конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів у Пісківській ОТГ».

Рішення №30 від 29 березня 2021 р. "Про оголошення конкурсу із визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади"

Місце і час проведення конкурсу:  07820, Київська обл., Бородянський р-н, смт. Пісківка, вул. Дачна 66

Дата:28 квітня 2017 року об 11.00.

Ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів можна за посиланням внизу оголошення або у голови конкурсної комісії – Гончаренка Михайла Дмитровича, тел. (067)718-69-74.

Положення про конкурс

Конкурсна документація