КОНКУРС НА ЗДОБУТТЯ ПРЕМІЇ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА

Дата: 08.04.2021 10:43

Журналісти та письменники Київщини можуть взяти участь у конкурсі на здобуття Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності.

З 1 березня 2021 року у Держкомтелерадіо стартував процес прийому матеріалів, який триватиме до 1 травня 2021 року.

Премія у розмірі 10 тисяч гривень присуджується щороку авторам нових оригінальних публіцистичних творів у галузі інформаційної діяльності, що сприяють утвердженню історичної пам’яті народу, його національної свідомості та самобутності, спрямовані на державотворення і демократизацію українського суспільства.

Матеріали повинні бути оприлюднені у завершеному вигляді впродовж останній трьох років, але не пізніше, як за півроку до їх висунення на конкурс.

Премію присуджують до дня народження Івана Франка, а саме, 27 серпня, у чотирьох номінаціях:

– за кращу публікацію у друкованих засобах масової інформації;

– за кращий твір у телевізійній сфері;

– за кращий твір у радіомовній сфері;

– за кращу наукову роботу в інформаційній сфері.

Зверніть увагу, що відповідно до п. 4 Положення про Премію імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності одна й та сама кандидатура не може одночасно висуватися на здобуття Премії з двома й більше творами.

На здобуття Премії подаються:

– клопотання про присудження Премії з короткою  характеристикою твору та його автора (авторів);

– примірник твору на матеріальному носієві з підтвердженням його оприлюднення (примірники друкованих засобів масової інформації, телепередачі та радіопрограми на компакт-дисках у форматі DVD);

– копія паспорта (у разі висунення на здобуття Премії колективу – копії паспортів кожного члена колективу).

Адреса для подання творчих робіт: 01001, м. Київ, вул. Прорізна, 2, Державний комітет телебачення і радіомовлення України (з позначкою «на здобуття Премії імені Івана Франка у галузі інформаційної діяльності»).

Клопотання про присудження Премії з короткою характеристикою твору та його автора (у форматі word), а також електронну версію твору прохання надсилати до Держкомтелерадіо на електронну адресу iv@comin.gov.ua.

З Положенням про Премію можна ознайомитись на офіційному веб-сайті Держкомтелерадіо за посиланням: http://comin.kmu.gov.ua у розділі «Конкурси, премії» (підрозділ «Премії»).

Дізнатися більше можна за телефонами:  (044)  279-35-56, (044)  278-86-96.
Інформацію підготовлено за матеріалами Державного комітету телебачення і радіомовлення України.