ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ У РАСЦІ

Дата: 11.04.2021 12:52

Сьогодні, 11 квітня, громада схиляє голови в пам‘ять жахливої трагедії в селі Раска.

Через карантинні обмеження цьогоріч не було організовано пам'ятних заходів на місці трагедії. Селищний голова Володимир Луцков разом з депутатами Валентином Ковальським та Андрієм Гарбовським, а також,  головним спеціалістом з питань культури Тетяною Куцак поклали квіти до меморіалу  загиблим та вшанували їх пам'ять хвилиною мовчання.

За свідченнями історичних джерел, під час Другої світової фашисти знищили і безжалісно розстріляли жителів Раски. 613 осіб, з яких 120 – діти, стали жертвами боротьби з окупантами. З того часу минуло 78 років, але земля і досі пам‘ятає той невимовний біль і страждання, якими відбились воєнні роки. І ми не забудемо...