Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора

Дата: 27.04.2021 14:13

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розпорядження селищного голови від 25 лютого 2021 року № 28 – ОД, оголошується конкурс на заміщення вакантної посади Державного реєстратора Органу місцевого самоврядування виконавчого комітету ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади.

Основні вимоги до кандидата:

• вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста.
  • вільне володіння українською мовою
  • знання Конституції України; Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу  в органах місцевого самоврядування», Закону України “Про державну службу”; Закону України “Про запобігання корупції”, "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних  осіб  - підприємців", «Про захист персональних даних»
  • стаж роботи у сфері права не менше трьох років або на посаді державного реєстратора чи на іншій посаді, що передбачає виконання функцій державного реєстратора не менше одного року;
  • вміння використовувати  комп’ютерне обладнання та програмне забезпечення, використовувати офісну техніку. Вільне володіння ПК, вміння користуватись оргтехнікою, знання програм Microsoft Office (WordExcel).

Обов’язковою передумовою для прийняття на посаду є успішне проходження спеціальної перевірки діяльності державного реєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Кабінетом Міністрів України (для осіб, які до призначення на посаду державного реєстратора перебували на посаді державного реєстратора в іншого суб'єкта державної реєстрації).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають на ім’я голови конкурсної комісії (ГОНЧАРЕНКО М.Д.) заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби в органах місцевого самоврядування;заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6 см; автобіографію; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації;копію документа, який посвідчує особу;копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних); декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій  місцевого самоврядування у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання  корупції».  Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня (характеристики, рекомендації, тощо).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з часу опублікування оголошення про проведення конкурсу.

Додаткову інформацію щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці можна отримати  в Пісківській селищній раді (у керуючого справами виконавчого комітету) за адресою: вул. Дачна, 66, смт Пісківка, Бородянського району, Київської області або за телефоном (04577)33053

Розпорядження №96-ОС від 26.04.2021 р.