Оголошено переможців конкурсу дитячих малюнків до Дня Землі

Дата: 30.04.2021 19:11

Напередодні святкових вихідних щасливі привітати учасників та переможців конкурсу дитячих малюнків до Дня Землі.

За результатами активності та ваших вподобаи?ок, було прии?нято рішення відзначити двох дітеи? в якості переможців конкурсу.

Діана Фогель чудово проілюструвала страждання Планети від забруднення середовища промисловими відходами та зібрала 100 лаи?ків.

А синочок Альони Данильчук закликав берегти природу у відеозверненні та прикріпив аргументи яскравим постером, зібравши під роликом аж 91 сердечко.

Дуже пишаємось нашими талановитими пісківчанами та дякуємо кожному маленькому художнику за небаи?дужість до збереження довкілля і прекрасні малюнки.

Просимо представників переможців після свят завітати до селищноі? ради за подякою та цікавою книжкою-подарунком, а матусь решти учасників - за символічним мотивуючим гостинцем

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)