Інформація про виконання бюджету селищної територіальної громади за січень-квітень 2021 року

Дата: 06.05.2021 14:36

За період з 01.01.2021 по 01.05.2021 року до загального фонду бюджету селищної територіальної громади ( без урахування трансфертів з державного бюджету) надійшло 18190,8 тис.грн., що становить 107,8 відсотка до затвердженого плану на січень-квітень.

До бюджету селищної територіальної громади надійшла додаткова дотація на здійснення переданих з державного бюджету видатків з утримання закладів освіти та охорони здоровя в обсязі 686,9 тис.грн., що становить 100,0 відсотків від визначеного плану на звітний термін.

Крім цього, з державного бюджету одержано:

• освітню субвенцію в обсязі 7429,2 тис.грн., що становить 100,0 відсотків від затвердженого плану на січень-квітень.

Також, з обласного бюджету отримано:

• субвенцію на здійснення переданих видатків у сфері освіти за рахунок коштів освітньої субвенції в сумі 431,9 тис.грн.;
  • субвенцію на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 40,6 тис.грн.;
  • субвенцію на здійснення підтримки окремих закладів та заходів у системі охорони здоровя в сумі 97,0 тис.грн.

З бюджету селищної територіальної громади на утримання бюджетних установ, проведення заходів, фінансування селищних програм спрямовано 23394,4 тис.грн., з яких по галузі «Державне управління» - 3517,5 тис.грн., «Освіта» - 14912,9 тис.грн., «Охорона здоровя» - 1256,4 тис.грн., «Соціальний захист та соціальне забезпечення» - 743,7 тис.грн., «Культура і мистецтво» - 376,9 тис.грн., «Фізична культура та спорт» - 433,3 тис.грн.

По КЕКВ 2100 «Оплата праці і нарахування на заробітну плату» з бюджету селищної територіальної громади спрямовано 18106,5 тис.грн., по КЕКВ 2230 "Продукти харчування» - 531,7 тис.грн., по КЕКВ 2270 «Оплата комунальних послуг та енергоносіїв" – 605,8 тис.грн. По КЕКВ 2282 «Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку» та по КЕКВ 2610 «Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам та організаціям)» ( з урахуванням видатків на утримання закладів охорони здоровя) з бюджету селищної територіальної громади профінансовано 7,8 тис.грн. та 1934,6 тис.грн. відповідно.

Інформація про виконання бюджету у порівняльних таблицях