З Днем перемоги!

Дата: 09.05.2021 08:00

Сьогодні Україна відзначає 76-ту річницю з Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

І попри те, що Друга світова все далі віддаляється від нас, пам’ять про мільйони трагічно-обірваних життів ми пронесемо крізь віки. 9 травня ми віддаємо данину пам’яті тим, хто загинув на фронтах Другої Світової війни, хто віддав свої життя, щоб ми жили на своїй землі.

Скільки життів забрала та страшна війна! Скільки доль зруйнувала! Кожен день, як рік, кожен рік – як століття. Все витримали і перемогли. Перемогли, бо були незламні. Перемогли, бо мали найбільшу мотивацію – боролись за тих, кого любимо.

В пам’ять про полеглих у Другій світовій війні та героїв, що поклали свої життя у наші дні на Сході України, селищний голова  Володимир Луцков з заступниками, секретарями, депутатами та членами виконкому від імені громади привітав ветеранів та поклав квіти пам’яті на могили загиблих

Фотозвіт про заходи до дня Перемоги у Пісківській громаді

У ці травневі дні ми з жахом згадуємо ту страшну війну і дякуємо всім, хто зміг, не дивлячись ні на що, захищав і продовжує боронити нашу землю.

Слава Україні! Слава українським воїнам!