День медичного працівника у Пісківській громаді

Дата: 18.06.2021 14:45

З нагоди професійного свята селищний голова Володимир ЛУЦКОВ разом із заступником Віктором БАРЧАНОМ та депутатом Андрієм ГАРБОВСЬКИМ привітали медиків громади, вручили їм квіти та нагороди, крім того, всі працівники медичної галузі отримали  одноразові грошові премії до свята.

Не існує мети вищої, ніж дати можливість людині пройти свій життєвий шлях без хвороб. Саме медичний працівник першим кидає виклик хворобам, саме медик допомагає побороти ці хвороби наперекір смерті.

Дорогі лікарі, медичні сестри, фельдшери, акушери, лаборанти і всі, хто обрав порятунок життів своєю професією, щиро вітаємо вас з Днем медпрацівника! Низький уклін за вашу людяність, жертовність та відданість роботі.

На щастя, епідеміологічна ситуація поліпшується, тож маємо велику надію, що найбуремніші часи позаду. Зичимо вам якнайшвидше оговтатись та повернутись до звичного режиму життя і роботи, міцного здоров’я та благополуччя у ваших родинах. А ми, у свою чергу,  зробимо все можливе, щоб ви відчували підтримку і мали комфортні умови праці.