Окремий контрольнопропускний пункт «Київ» Державної прикордонної служби України (далі – ОКПП Київ) здійснює  підбір кандидатів із числа безробітних осіб на військову службу за контрактом.

Дата: 23.06.2021 13:29

На сьогодні в ДПСУ вакантні військові посади сержантського та старшинського складу:

1. Інспектор прикордонної служби – 14 вакансій.

2. Начальник діловодства групи документального забезпечення – 1 вакансія;

3. Фельдшер групи логістики – 1 вакансія.

А також: 4. Старший технік – начальник групи кадрів (підрозділ: група кадрів, військове звання за посадою – старший прапорщик) – 1 вакансія.

5. Старший водій 1 автомобільна група (підрозділ: відділ військових перевезень, військове звання за посадою – старший солдат) - 1 вакансія.

6. Старший водій 2 автомобільна група (підрозділ: відділ військових перевезень, військове звання за посадою – старший солдат) - 1 вакансія.

7. Начальник відділу (підрозділ: відділ зв’язку, військове звання за посадою – старший прапорщик), 1 вакансія.

8. Технік АСУ (підрозділ: відділ зв’язку, військове звання за посадою - прапорщик) - 1 вакансія.

9. Старшина роти (підрозділ: рота забезпечення; військове звання за посадою – старший прапорщик) - 1 вакансія.

10. Заступник командира взводу – командир 1 такелажного відділення, військове звання за посадою – старший сержант) - 1 вакансія.

Вимоги до кандидатів на військову службу за контрактом до лав ДПСУ: запрошуються як чоловіки, так і жінки, віком від 18 до 45 років, які вільно володіють українською мовою. Кандидати на службу за контрактом в ДПСУ повинні бути фізично здоровими та придатними до військової служби. В обов’язковому порядку вони проходять медичну комісію, професійно-психологічний відбір та перевірку на доброчесність (відсутність будь-яких проблем із законом).

За освітою кандидати повинні мати (або/або):

- повну загальну середню, професійно-технічну, вищу освіту (для громадян призовного віку, які виявили бажання проходити військову службу за контрактом без досвіду строкової військової служби);

- кваліфікацію, що споріднена або відповідає військово-обліковій спеціальності за посадою;

- військово-облікову спеціальність, отриману під час проходження строкової військової служби, що відповідає профілю службової діяльності за посадою.

Додаткові вимоги до індивідуально-психологічних якостей кандидатів, які приймаються на військову службу за контрактом на посади інспекторів прикордонної служби:

- мати відмінну зорову та слухову пам’ять;

- вміти діяти нестандартно, швидко приймати рішення в обстановці, що змінюється;

- бути готовими до індивідуального виконання завдань та монотонної праці;

- мати відмінне самовладання та витримку;

- вміти виділити в інформації головне;

- бути витривалими при довгострокових фізичних навантаженнях;

- мати високий рівень відповідальності; - мати здатність приймати відповідні до ситуації рішення;

- мати здатність швидко переключатися з одного виду діяльності на інший (швидка зміна спрямованості уваги).

Гарантований ДПСУ соціальний пакет:

- офіційне працевлаштування, оплата лікарняних листів та відпусток;

-заробітна плата від 10500 грн.;

- безкоштовне медичне забезпечення;

-забезпечення іногородніх ліжко-місцем у гуртожитку (за наявності вільних місць);

- повноцінне безкоштовне харчування;

-забезпечення речовим майном;

- достроковий вихід на пенсію при загальному стажі роботи 25 років, за умови, якщо 12,5 років – це військова служба;

- при підписанні першого контракту виплачуються «підйомні» в розмірі 12 тис. грн.;

- виплачується матеріальна допомога до відпустки (відпустка 30 календарних днів);

- наявна можливість кар’єрного зростання.