ВАКЦИНУВАТИСЯ ВІД КОРОНАВІРУСУ НА КИЇВЩИНІ ТЕПЕР МОЖНА ЩОДНЯ

Дата: 06.07.2021 13:18

На Київщині вже працюють 7 центрів вакцинації. В них здійснюють щеплення медичні працівники мобільних бригад та стаціонарних пунктів щеплень, навчені для проведення щеплень проти гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-Cov-2.

Центри працюють щоденно з 09.00 до 17.00.

“Для отримання щеплення необхідно попередньо записатися в лист-очікування вакцинації проти COVID-19 через додаток «Дія» чи гарячу лінію МОЗ, а також у свого сімейного лікаря або в реєстратурі. Запрошуємо всіх мешканців Київщини долучитися до вакцинації та захистити своє здоров’я. В першу чергу, звертаюся до людей похилого віку: робіть щеплення, щоб в подальшому не втрачати сили на боротьбу з хворобою”, – підкреслив голова Київської ОДА Василь Володін.

Щоб уникнути черг та пройти вакцинацію комфортно, бажано дочекатися запрошення і прийти у визначений час.  Людям похилого віку надається пріоритет у черзі.

Адреси центрів:

м. Бровари        КНП “Броварський міський ЦПМСД”, амбулаторія №2, вул. Незалежності, 12

м. Біла Церква Амбулаторії ЗПСМ: вул. Шевченка, 69; вул. Лєваневського, 53; вул. Івана Мазепи, 65 а; вул. Ярослава Мудрого, 49

м. Славутич      КНП “Славутицька міська лікарня”, вул. 77 Гвардійської дивізії, 7

м. Бориспіль    КНП “Бориспільський міський ЦПМСД”, вул. Київський шлях, 24

м.Ірпінь              КНП “Ірпінський міський ЦПМСД”   вул Михайлівська/, 22; вул Садова, 38 (3 поверх); вул. Северинівська, 105 к

м. Обухів            КНП “Обухівський міський ЦПМСД” вул.Каштанова. 52

м. Яготин           КНП “Яготинський ЦПМСД” вул. Незалежності, 71.

Повідомляє пресслужба Київської ОДА.