Відкриття Центру надання адміністративних послуг у Пісківській громаді

Дата: 11.07.2021 13:25

У Пісківській громкаді відкрито новий Ценр надання адміністративних послуг для мешканців громади

Адреса центру:смт.Пісківка, вул. Шкільна, 27(на території лікарні біля церкви)

(067)3968637 - запишіть цей номер до своєї телефонної книги!

Послуги, які надаються через наш ЦНАП:

• видача різних видів довідок

• реєстрація / зняття з реєстрації мешканців

• реєстрація нерухомості

• адміністративні послуги соціального характеру (прийом документів для призначення різних видів допомог і субсидій)

Пізніше плануємо ще послуги РАГС (чекаємо на передачу повноважень на місця) і реєстрацію бізнесу (шукаємо реєстратора)

Згодом будемо брати участь в програмах на купівлю обладнання для видачі паспортів на умовах співфінансування.

Відкриття, попри спеку, відвідало чимало людей. Керівники підприємств і установ громади, підприємці, депутати, члени виконкому та мешканці. Ведучі заходу Віра Шашенко та Татьяна Куцак надали слово селищному голові Volodymyr Lutskov та керівнику ЦНАП Альона Моргун. Запальною піснею привітала присутніх учениця Пісківського ліцею Надія Прокоп. Завершилась церемонія відкриття символічним перерізанням стрічки селищним головою разом з керівником ЦНАП.

Всіх, хто відвідав захід запросили до приміщення, де на гостей чекало невеличке частування та прохолодні напої. Мигалківський старостат і депутати подарували на відкриття святковий торт.

Наш новий ЦНАП - це новий формат роботи, нова якість обслуговування, нове сучасне відремонтоване приміщення

Не втомлюємося дякувати за ремонт і оснащення приміщення для ЦНАП нашому меценату Ігорю ЛУЦКОВУ. Велика подяка також підрозділу благоустрою на чолі з Валерій Волик , працівникам ЖКП "Пісківське" керівник Oleg Svintsitskiy, які приклали максимум зусиль, щоб відкриття стало можливим сьогодні.

Інформуємо, що ЦНАП створено на базі відділу надання адміністративних послуг і реєстрації, також за ним закріплено одного працівника соціального відділу, додатково була введена лише посада адміністратора, відповідно до вимог чинного законодавства.

Вже з понеділка чекаємо вас у новому приміщенні, адже ми працюємо для вас!