За  І півріччя у Центрі обслуговування платників Бородянської ДПІ надано понад 1500 адміністративних послуг.

Дата: 14.07.2021 11:43

З початку року працівниками  Центру обслуговування платників Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області надано 1937 адміністративних послуг платникам податків,  зокрема:

• 740 платників податків отримали реєстраційні номери облікової картки платника податків;
  • 433 довідки видано з  Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків;
  • 258 платників зареєструвалися платниками єдиного податку;
  • 141 витяг видано з реєстру платників єдиного податку;
  • 105 зареєстровано реєстрів розрахункових операцій;
  • 18   зареєстровано програмних РРО;
  • 199 зареєстровано  книг обліку розрахункових операцій;
  • 43  зареєстровано розрахункових книг

Крім  того, в Центрі обслуговування Бородянської ДПІ платники податків мають змогу отримати необхідну інформацію, подати звіти через електронний кабінет платника податків, отримати  інші послуги. На інформаційних стендах розміщені зразки заяв, бланки, форми декларацій та зразки їх заповнення. Також можна отримати  реквізити бюджетних рахунків та іншу актуальну інформацію.

Телефон для довідок Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області : (04577) 5-28-75.

Бородянська ДПІ