Про роботу Центру масової вакцинації від COVID

Дата: 27.07.2021 10:20

До уваги громадян!

24 липня стартував черговий - п'ятий етап щеплення  для усіх бажаючих!

Центр масової вакцинації від CОVID-19

працює за адресою:

Бородянська АЗПСМ,

вул. Семашко 3е,

смт. Бородянка.

Графік роботи:

понеділок – п’ятниця  з 9.00 до 13.00( вихідні дні: субота, неділя).

З 24 липня 2021 року вакцинація проводиться з використанням вакцин Pfizer, Moderna (за умови їх наявності на час звернення).

З 28 липня 2021 року вакцинація буде проводитися вакцинами AstraZeneca, СoronaVac.

При відвідуванні пункту вакцинації при собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код і мобільний телефон.

За додатковою інформацією просимо звертатися до сімейних лікарів, реєстратуру Пісківського ЦПМСД ( телефон – 0980285570)

або

реєстратуру   Бородянської АЗПСМ (телефон 0973921916).

Дзвінки приймаються з 9.00 до 15.00.

Для зручності мешканців Пісківської ОТГ, з метою збільшення охоплення вакцинацією населення, при формування груп від 30 осіб буде організовано довіз усіх бажаючих з селища Пісківка до Бородянського пункту щеплення щоденно (крім суботи та неділі) з 11.00 до 13.00.

Усі вакцини схвалені до використання Всесвітньою організацією охорони здоров'я як гарантовано якісні, ефективні та безпечні.

Для максимального захисту від COVID-19 необхідно введення двох доз вакцини. Всі пацієнти, які отримали щеплення, будуть запрошені на ревакцинацію, після чого отримають документ про вакцинацію міжнародного зразка.