Пробіг за Героя та День боксу

Дата: 26.08.2021 12:02

В спортивній та патріотичній громаді кінець літа не може бути іншим.

27 серпня - чекаємо всіх на святкуванні Дня боксу на Пісківському стадіоні. В програмі: круті показові виступи спортсменів громади + видовищні спаринги з запрошеними боксерами з Ірпеня, Броварів, Києва. Обіцяємо круту атмосферу та драйвову музику на всю Пісківочку. Початок о 10.00.

28 серпня о 10.00 з почуттям великої гордості та вдячності долучаємось до Всеукраїнського пробігу «Шаную воїнів, біжу за Героїв України».

Попередній запис не потрібний. Лише бажання та мінімальна фізична загартованість.

Дуже будемо раді бачити ветеранів та учасників війни на Сході. Хочемо заобіймати вам і потиснути руки. Ви наша гордість та надія на світле майбутнє.