Близько 2 тисяч адміністративних послуг отримали відвідувачі ЦОП Бородянської ДПІ

Дата: 07.09.2021 22:14

Впродовж січня - серпня 2021 року фахівцями Центру обслуговування платників Бородянської ДПІ ГУ ДПС у Київській області громадянам та представникам бізнесу надано 1975 адміністративних послуг, з них 276 в електронній формі.

Найбільша їх частина, а саме 1001- видача карток платника податків та внесення до паспорта громадян України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків, 470 – видача відомостей з  Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків, 267 – реєстрація книг обліку розрахункових операцій, 276 -. реєстрація реєстратора обліку розрахункових операцій.

Нагадуємо, з 1 вересня стартувала кампанія одноразового добровільного декларування активів фізичних осіб. Скористатися можливістю легалізувати свої активи, з яких раніше не були сплачені податки і збори, можна буде до 1 вересня 2022 року.

Активи, що не потребують декларування: квартири – до 120 кв.м; житлові будинки до 240 кв.м.; нежитлова нерухомість некомерційного призначення до 60 кв.м.; один транспортний засіб некомерційного використання; земельні ділянки, загальна площа яких не перевищує норми у межах нормативів безоплатної передачі; інші активи сумарною вартістю не більше 400 тис.грн.

При цьому у добровільній декларації не потрібно вказувати інформацію про джерела походження задекларованих активів.