ПОВІДОМЛЕННЯ про скасування конкурсу

Дата: 22.09.2021 15:54

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», Постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами» №765 від 21.07.2021 р. орган місцевого самоврядування  виконавчий комітет ради Пісківської селищної об’єднаної територіальної громади  СКАСОВУЄ  конкурс на заміщення вакантних  посад практичного психолога, вчителя-реабілітолога, вчителя-логопеда Пісківського ІРЦ, оголошений розпорядженням №118-ОД від 02.09.2021 р.

Розпорядження №127 від 22.09.2021 р.