Вітання від селищного голови

Дата: 03.01.2022 20:27

Шановні жителі громади! Дорогі земляки! Щиро вітаю всіх з Новим 2022 роком! 2021 ні для кого простим не був. Це восьмий рік війни, це період реформ у всіх галузях роботи держави, і в місцевому самоврядуванні також, це час пандемії та вакцинації, а для мене - ще й перший непростий рік роботи на посаді селищного голови. Разом з тим, у 2021 році були і позитивні моменти: ми, як і всі українці відзначили 30-ту річницю Незалежності держави. Було ухвалено закон про українську мову, як єдину для надання послуг громадянам. Україна взяла участь в Євро-2020 та досягла історичного результату - вийшла у 1/4 фіналу, а в Пісківці тим часом відкрили ЦНАП, розгорнули масштабну роботу по боротьбі з сміттям, зустрічали поліцейського офіцера громади, облаштовували житлові масиви та встановлювали майданчики, брали участь у спортивних змаганнях та творчих конкурсах. Так, рік був сповнений подіями і рішеннями різного ґатунку та емоційного забарвлення. Втім, у новий рік, ми йдемо впевнено, з високо піднятою головою і новими сподіваннями на світлі зміни для рідної громади і власних родин. Чи справдяться ці сподівання? Тут все залежить від нас. Нашої відповідальної позиції, щоденної праці та добрих намірів.Нехай новорічні та різдвяні свята принесуть в кожен дім мир, злагоду, добробут та впевненість в щасливому майбутньому. Все буде добре!

З повагою, Пісківський селищний голова Володимир Луцков