Повідомлення про оголошення конкурсу на заміщення вакантних посад

Дата: 05.01.2022 15:27

Відповідно до ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.10 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», розпорядження селищного голови від 01грудня 2020 року № 81 – ОД із змінами та доповненнями, затвердженої рішенням Пісківської селищної ради № 03/20 –VIІІ від 23.12.2021 р. структури  працівників  виконавчих органів Пісківської селищної ради та підрозділів Виконавчого комітету Пісківської селищної ради на  2022 рік ОГОЛОШУЄТЬСЯ  конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб місцевого самоврядування:

• спеціаліста 1 категорії Служби у справах дітей Пісківської селищної ради;
  • державного реєстратора відділу організації надання адміністративних послуг та державної реєстрації (ЦНАП);
  • головного спеціаліста з питань соціально-економічного розвитку;
  • головного спеціаліста відділу землевпорядкування, комунальної власності, благоустрою та екології.

Основні вимоги до кандидатів (додатки1,2,3,4) за посиланням

Розпорядження №2-ОД від 05.01.2022 р.

Документи для участі у конкурсі подаються особисто або надсилаються на поштову або електронну адресу упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу за адресою: 07820, смт Пісківка, вул. Дачна, 66, виконавчий комітет Пісківської Селищної ради, e-mail: piskivka@ukr.net (тема: Конкурс).

Контактна особа: Шашенко Віра Вікторівна, телефон (04577) 33-0-53.

Інформацію щодо порядку проведення конкурсу, переліку документів, що додаються до заяви про участь у конкурсі, розміру і умов оплати праці, основних функціональних обов’язків та іншу додаткову інформацію можна отримати у головного спеціаліста з кадрових питань.

Перелік документів:

заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби;

заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками;

дві фотокартки розміром 4 х 6 см;

копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, передбаченою Законом України “Про засади запобігання і протидії корупції”; (Електронна форма);

копію документа, який посвідчує особу, копія РНОКПП;

копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);

довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності), копію трудової книги.